Homemade “Lära Bars”

  This recipe is phenomenal, guys. You know those Lära bars that cost you almost $2 a piece at Whole Foods? Well, say goodbye to them. I mean it. You’re about to find out that making your own energy bars is ridiculously easy and can be done in 20 minutes or less. Not only that, […]

Read More